Team

El.parduotuvės ir savitarnos auditas

Klientas:

Tele2

Kategorija:

UX / UI

Elektroninės parduotuvės auditas

Tele2 yra viena stipriausių telekomunikacijų bendrovių ne tik Lietuvoj, bet ir kitose Baltijos regiono rinkose. ​​Į mus įmonė kreipėsi pastebėjusi, kad pardavimai elektroninėje parduotuvėje yra maži, lyginant su kitais kanalais, pavyzdžiui, fizinės parduotuvės ar telemarketingas.

Atlikome išsamų Tele2 elektroninės parduotuvės UX (user experience) auditą, remdamiesi euristikos metodais ir geriausiomis UX praktikomis. Analizavome „Google Analytics“ ir „HotJar“ įrankių duomenis, paruošėme palyginamąją konkurentų analizę. Klientui pateikėme išsamią ataskaitą su išvadomis, išskyrėme problemines vietas ir tiksliai apibrėžėme, kokią įtaką jos daro vartotojo kelionei. Tai padėjo Tele2 komandai imtis konkrečių veiksmų, siekiant gerinti vartotojo patirtį.

Savitarnos auditas

Tele2 savitarnos svetainėje bendrovės klientai turi galimybę elektroniniu būdu valdyti savo sutartis ir atlikti kitus veiksmus, susijusius su įmonės paslaugomis. Mūsų užduotis buvo įvertinti savitarnos platformos vartotojų patirtį bei pasiūlyti sprendimų, kaip ją pagerinti.

Nagrinėjome savitarnos svetainės struktūros ypatumus, siekėme atrasti spragas, dėl kurių svetainės navigacija gali būti sunkiau suprantama. Taip pat analizavome naujos sutarties sudarymo, plano pratęsimo ar papildomos paslaugos užsakymo žingsnius, vertinome, kaip svetainėje pateikiamos akcijos ir pasiūlymai. Visa tai tam, kad būtų užtikrintas sklandus ir patogus procesas tiek nuolatiniams klientams, tiek pirmą kartą prisijungusiems.

Kiti projektai

Mes padėsime Jums atsiskleisti!

Manufaktūrų g. 20-220, LT-11342, Vilnius, Lietuva

+370 699 65 929

welcome@adfingers.com

Susisiekite

Privatumo politika

Projektai

Peržiūrėti