Team

Skaitmeninė mokymo priemonė 1-4 klasei

Klientas:

Nacionalinė Švietimo Agentūra

Kategorija:

UX / UI

Nacionalinė Švietimo Agentūra vertina mokinių pasiekimus, juos analizuoja ir įgyvendina įvairias priemones pasiekimams gerinti. Agentūra siekia užtikrinti vienodas sąlygas ikimokyklinio, priešmokyklinio ir bendrojo ugdymo prieinamumui bei kokybiškam švietimui. 

UX sprendimai

Mūsų užduotis buvo sukurti universalią skaitmeninę mokymo priemonę pradinio ugdymo gamtos ir visuomeninių mokslų dalykams. Turėjome užtikrinti, kad mūsų sprendimai būtų patogūs naudotis priemone tiek 6–10 metų vaikams, tiek mokytojams, dirbantiems su interaktyviomis lentomis.


 

Atlikus UX analizę pradinio ugdymo vaikų poreikiams išsiaiškinti, buvo sukurtas įrankis, kuris suteikia mokiniams galimybę lengvai ir aiškiai skaityti turinį, rinktis užduotis, jas atlikti, matyti savo progresą ir analizuoti klaidas.
 Mokinys visada gali grįžti atgal, pataisyti atsakymus ir stebėti, kaip gilėja jo žinios. Elementai bei navigacija buvo sukurti taip, kad pilnai atitiktų pradinukų motorinius gebėjimus. Taip pat buvo atsižvelgta į skaitymo bei kalbos sunkumų turinčius mokinius ir sukurta jiems pritaikyta užduočių sistema.

Dizaino sprendimai

Įsigilinus į tai, kaip pradinių klasių amžiaus vaikai suvokia spalvas ir formas, buvo paruoštas įtraukiantis mokymo priemonės dizainas. Kiekvienai klasei buvo priskirta skirtinga spalva, temas iliustravome vaikų susidomėjimą skatinančiais ir vaizduotę praturtinančiais paveikslėliais.

 

Gamtos bei visuomeninių mokslų dalykams buvo sukurti smagūs personažai, mokinius lydintys visus keturis mokslo metus. Kadangi tokio amžiaus vaikams dar sunku ilgam susikoncentruoti, personažai, pasirodantys tarp sprendžiamų užduočių, ilgą mokymosi procesą skaido į mažesnius segmentus, taip geriau išlaikomas vaiko dėmesys visos pamokos metu. Personažai reiškia ir emocijas – tai padeda sudominti vaiką, skatina individualų tobulėjimą ir ragina nenukabinti nosies, net jei mokymosi rezultatai prastesni.

Kiti projektai

Mes padėsime Jums atsiskleisti!

Manufaktūrų g. 20-220, LT-11342, Vilnius, Lietuva

+370 699 65 929

welcome@adfingers.com

Susisiekite

Privatumo politika

Projektai

Peržiūrėti